Hakkımızda

2011 yılında kurulan Peri Masalı Organizasyon, Malkara ve çevresinde düğün, davet, organizasyon alanında hizmet vermektedir. Organizasyonlarda gösterdiğimiz performans, ister organizasyona katılan davetlilerden olsun, ister organizasyon sahipleri tarafından olsun, beğeni ve takdirle karşılanmaktadır. Yaptığımız işe değer veriyor ve hizmet yelpazemizi genişletmek adına yatırımlarımıza devam ediyoruz. Peri Masalı Organizasyon ekibi olarak, her yıl farklı ve yepyeni konseptlerle müşterilerimizin en özel günlerini süslemeyi sürdürüyoruz.

BİZİM İÇİN FARK YARATMAK ÖNEMLİ
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sünnet, kına, söz-nişan ve evlilik organizasyonları için her yıl özgün konseptler hazırlamayı kendine ilke edinmiştir. Bu amaçla kendi bünyesinde kurduğu tekstil atölyesinde bir taraftan kumaş süsleme ve giydirme üzerine ürün yelpazesini genişletirken, ahşap ve metal aksam dekor çalışmalarında da kendi özel tasarımlarını yapabilen özgün bir organizasyon firması olmayı başarmıştır. Bizim meslek anlayışımız kendine has bir üslup ve tarz belirleyip, o şekilde yoluna devam etmektir.

Peri Masalı Organizasyon müşterilerine daha farklı bir konsept sunabilmek için her yıl yatırımını sürdürmektedir. Bu kadar yeter diye bir bakış açısını asla benimsemez. Peri Masalı Organizasyon her yıl farklı çözümler üretir. Bu sayede süreklilik arz eden bir değişim anlayışıyla zirvedeki yerini korur.

2018 yılında köy düğünü konseptini geliştiriyoruz. 73 köyü olan ilçemizde köy düğünlerini organizasyonla birleştirerek çok daha renkli bir hale getirmek amacındayız. Böylece Malkara'da okul bahçelerinde gerçekleştirdiğimiz konseptlerin benzerlerini köylere taşıyoruz. Masa ve sandalye kiralama ve süsleme, mekan ışıklandırma, mekan süsleme, sahne kurulumu, Pasta, yemekli organizasyonlar, ses ve görüntü sistemleri ve çok daha fazlasını sizlere köylerimizde sunuyoruz.

KALİTEYİ UYGUN FİYATLARLA MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ
Organizasyon firmalarından düğün teklifi alırken, yapılan en büyük yanlış, verilen fiyatın karşılığında alacağınız hizmetin kapsamının net olarak ortaya konmamasıdır. Organizasyonun kapsamı fiyatı direkt olarak etkiler. Farklı firmalardan aldığınız fiyatları değerlendirirken, organizasyon hizmetinin kapsamını da değerlendirme içine almalısınız. Yani ödeyeceğiniz paranın karşılığında ne alacaksınız? Bu sorunun cevabı size yol gösterecektir.

Peri Masalı Organizasyonda fiyat da dahil olmak üzere her şey müşteri memnuniyeti odaklıdır. Peri Masalı Organizasyon'un hizmetlerinden yararlanmak sanıldığı gibi çok pahalı değildir. Müşterinin talepleri doğrultusunda uygun çözümler üretir, birden çok seçenek sunar ve onların arasından müşteriye seçme olanağı tanırız. Organizasyon renginden, giriş yolunun seçimine, ışıklandırmasından, arkalık ve masa tercihine, servisinden, yemeğine kadar bir çok seçenekle müşterilerimize zengin bir ürün damı sunabiliyoruz. Bunu yaparken de her bütçeye uygun çözümler üretebiliyoruz. Organizasyon Konsepti belirlendikten sonra yapılan sözleşmede organizasyonla ilgili tüm detaylar kalem kalem sıralanarak, yapılacak hizmet tam olarak net bir şekilde ortaya konur.

En özel günlerinizde, sizlere ve misafirlerinize hizmet etmek Peri Masalı Organizasyon olarak bizim için bir onurdur.

Emin Borazan
Koordinatör
Copyright 2013 © Peri Masalı Organizasyon Web Designed By :